Про нас

RBB.RADNYK.UA — це інтернет-портал для бухгалтерів, економістів і керівників бюджетних установ та комунальних підприємств. Сайт функціонує як повноцінна інформаційна платформа у сфері бюджетної бухгалтерії. Уся інформація на порталі додається та оновлюється щоденно. Упевніться в цьому на власному досвіді!

Для передплатників інтернет-порталу 24/7 доступно:

  • щоденні, актуальні новини бухгалтерського обліку в бюджетній сфері;
  • спеціалізовані статті, підготовлені провідними експертами галузі бюджетного обліку, у яких роз’яснюються зміни в законодавстві, що регулює облік у бюджетній сфері, аналізується практика ведення обліку та розробляються рекомендації щодо її застосування, досліджуються і пропонуються рішення актуальних проблем і суперечливих питань;
  • зразки документів, розроблені кращими бухгалтерами-практиками;
  • правова база;
  • «розумні» калькулятори;
  • можливість у будь-який момент поставити запитання, яке стосується обліку в бюджетній сфері.

Наша ціль — навчити сучасних бухгалтерів використовувати всі існуючі засоби, програмне забезпечення та узагальнення законодавства від провідних експертів галузі бюджетної бухгалтерії, щоб полегшити вашу роботу та уникнути можливих штрафів та відповідальності в разі виникнення спірних та незрозумілих питань.

Якщо ви хочете стати висококласним фахівцем у бюджетній бухгалтерії, досягти рівня, коли не ви шукаєте роботу, а роботодавці «полюють» на вас, бути завжди в курсі всіх новин у сфері бюджетного обліку — тоді вам точно до нас! Наша команда знає, як це зробити! Читайте інтернет-журнал «Радник у сфері бюджетної бухгалтерії» та розвивайтеся разом з нами!